Statie de filtrare cu osmoză inversă BARIER PROFI OSMO 100 M

5.500 MDL

Stoc epuizat

SKU: 123 Categorie:
Descriere

Filtru sub chiuvetă co osmoza inversă BARIER PROFI OSMO 100 M.

Elimină complect nu numai impurităţile nocive, ci şi sărurile de duritate. Satureaza apa cu microelemente Ca+, Mg+, F+.

Se instalează staţionar sub chiuvetă.

Temperatura apei de purificare: 4°С + 40°С

Presiunea apei la intrare – de la 3 la 7 atm.

Rezervor pentru apă curată: 8 litri.

Capacitatea: 180 – 200 litri pe zi.

Livrare

Achiziționarea produselor în mediul online este o procedură simplă și cu efect imediat, care, a devenit o obișnuință practicată zilnic. Acum nu mai este nevoie să ieși din casă pentru procurarea unei centrale, condiționer sau radiator.
CENTRALE.MD îți pune la dispoziție o gamă variată de produse care pot fi livrate la domiciliu.

Magazinul online CENTRALE.MD are grijă de clienții săi, din acest considerent a creat condiții optime de livrare a produselor.

LIVRARE ÎN CHIȘINĂU

Livrare gratuită pentru produsele ce depășesc suma de peste 6000 de lei.

LIVRARE ÎN TOATĂ ȚARA

În dependență de stock-ul produsului dorit și de locația geografică a destianției finale de livrare, se va calcula timpul și costul livrarii. Mai multe detalii la numarul de telefon: 060 27 94 27 (Viber, WhatsApp)

CÂT DUREAZĂ LIVRAREA

  • În raza orașului Chișinău livrarea este efectuată în maxim 48 ore, în dependență de produsul solicitat.
  • În toată țara livrarea poate dura o săptămână, în dependență de produsul solicitat.