Pompa de drenaj IBO IP 1100 INOX

1.835 MDL

Stoc epuizat

SKU: 123 Categorie:
Descriere

H max=9,5m ,
Q max=250 l/m
Carcasa pompei IP 1100 INOX a fost fabricată din oțel inoxidabil

APLICAȚIE:

Drenarea încăperilor inundate, a piscinelor, puțurilor.

Pompele pot fi utilizate în ochiurii de apă și pentru obținerea apei din izvoare, a căror nivelul de apă se află aproape de suprafață.

Pompele pot servi și pentru refularea apei de ploaie.

Condiții de funcționare:
• Temperatura maximă a lichidului 35°C
• Temperatura maximă a mediului 40°C
• Protecție termică: da

Livrare

Achiziționarea produselor în mediul online este o procedură simplă și cu efect imediat, care, a devenit o obișnuință practicată zilnic. Acum nu mai este nevoie să ieși din casă pentru procurarea unei centrale, condiționer sau radiator.
CENTRALE.MD îți pune la dispoziție o gamă variată de produse care pot fi livrate la domiciliu.

Magazinul online CENTRALE.MD are grijă de clienții săi, din acest considerent a creat condiții optime de livrare a produselor.

LIVRARE ÎN CHIȘINĂU

Livrare gratuită pentru produsele ce depășesc suma de peste 6000 de lei.

LIVRARE ÎN TOATĂ ȚARA

În dependență de stock-ul produsului dorit și de locația geografică a destianției finale de livrare, se va calcula timpul și costul livrarii. Mai multe detalii la numarul de telefon: 060 27 94 27 (Viber, WhatsApp)

CÂT DUREAZĂ LIVRAREA

  • În raza orașului Chișinău livrarea este efectuată în maxim 48 ore, în dependență de produsul solicitat.
  • În toată țara livrarea poate dura o săptămână, în dependență de produsul solicitat.